Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Targi Warsaw Home&Contract – dowiedz się więcej

2022-11-24
Targi Warsaw Home&Contract – dowiedz się więcej

W dniach 19-22 października 2022 roku odbyły się w Warszawie biznesowe targi wnętrz Warsaw Home&Contract. Była to już 6. edycja tego wydarzenia i z roku na rok gromadzi ono coraz większą liczbę wystawców i odwiedzających. Targi uznawane są za najważniejsze wydarzenie w branży wyposażenia wnętrz i designu, dedykowane architektom, deweloperom, właścicielom hoteli czy restauracji i wszystkim innym osobom zainteresowanym powyższą tematyką.

Profesjonalna organizacja i mnóstwo wydarzeń towarzyszących

Targi Warsaw Home&Contract cieszą się dużym uznaniem wśród profesjonalistów z branży. Cieszy nie tylko doskonała organizacja, ale też możliwość uczestniczenia w wielu wydarzeniach towarzyszących, takich jak choćby warsztaty z korzystania ze specjalistycznego oprogramowania przeznaczonego dla projektantów i architektów, prezentacje najnowszych trendów wnętrzarskich czy profesjonalne szkolenia dotyczące choćby projektowania wentylacji czy instalacji oświetleniowych. Targi przez 6 lat funkcjonowania bardzo prężnie się rozwinęły i zyskały renomę wśród największych nazwisk w świecie designu i projektowania. Świadczyć o tym może chociażby fakt, że w 6 edycji gościem specjalnym i prelegentem prezentującym najnowsze trendy i innowacje branżowe był Karim Rashid – absolutnie kultowa postać i jedna z największych gwiazd designu, którego każdy projekt, począwszy od butów, poprzez piłki i flakony perfum, a na meblach i budynkach skończywszy, wzbudza ogromne zainteresowanie.

6 targowych wydarzeń w jednym czasie i w jednym miejscu

Tematyka targów jest bardzo szeroka, dlatego aby ułatwić wszystkim odwiedzających odnalezienie najbardziej interesujących ich wystawców, podzielono je na 6 stref: Light, Textile, Kitchen, Furniture, Build i Bathroom. Firma Golddoor także miała okazję zaprezentować się podczas tegorocznej edycji. Z pewnością uczestnictwo w tej imprezie to niepowtarzalna okazja, by zaprezentować swoje produkty klientom z całego świata, ponieważ wśród odwiedzających można było znaleźć przedstawicieli firm z bardzo wielu państw. Nawiązane podczas targów kontakty mogą zaowocować długofalową współpracą i intratnym kontraktami, dlatego nie dziwi fakt, że z roku na rok coraz więcej jest chętnych do wykupienia powierzchni wystawienniczej.

Najciekawsze wydarzenia podczas 6 edycji targów Warsaw Home&Contract

Wśród mnóstwa inspirujących i ciekawych prelekcji i wykładów, jakie miały miejsce podczas 6 edycji Warsaw Home&Contract na wspomnienie zasługują – oprócz przywołanego już wcześniej spotkania z Karimem Rashidem – prezentacja GENERACJE, stworzona przez Studio Zięta a poruszająca tematykę potencjału projektowania generatywnego oraz konferencja Bathroom Summit, podczas której można było się dowiedzieć wiele na temat przyszłościowych trendów w projektowaniu i wyposażaniu łazienek oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresy ciekawych, ekonomicznych i ekologicznych technologii.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2022
Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 1173 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-04-15
Szybka realizacja zamówienia, dodatkowy rabat na kolejne zakupy. Polecam
2022-04-12
Ok
pixel