Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Informacje o nas

Nasza historia...

to ponad 25 lat w branży

Przez te lata zyskaliśmy niesamowite doświadczenie w temacie drzwi oraz listew przypodłogowych. Stale poszerzamy asortment o kolejne modele obecnych produktów oraz zupełnie nowe pozycje, aby jak najlepiej zaspokajać potrzeby klientów.

Oprócz szerokiego wyboru drzwi wewnętrznych stworzyliśmy unikalną gamę listew przypodłogowych w bogatej palecie kolorów, wzorów oraz rozmiarów, które wpasują się w każdą przestrzeń.

Zakład produkcyjny, znajdujący się w Piszu, wyposażony w nowoczesne maszyny daje nam szereg możliwości technologicznych jak i produkcyjnych.

Tworzymy unikalne rozwiązania, które trwale wpisują się zarówno w rynek polski jak i zagraniczny. Celem naszej firmy jest tworzenie niezawodnych produktów wpasowujących się w potrzeby klientów.

Nasz rozwój jest faktem.

Nowe biuro, funkcjonujące w Białymstoku od listopada 2020 roku, pokazuje kierunek, w którym zmierzamy - rozwój oraz ekspansje firmy.

GGD Grupa Gold Door to nie tylko drzwi czy listwy przypodłogowe. Rok 2020 zaowocował wprowadzenie na stałe do oferty zupełnie nowego produktu - Lamele premium. Szeroki wachlarz kolorów pozwala na nowoczesność w każdej przestrzeni. Wychodząc naprzeciw klientom opracowaliśmy nowatorski system montażu lameli, który maksymalizuje zadowolenie użytkownika.

Niestandardowe rozwiązania w najwyższym standardzie obsługi klienta.

Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 1173 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-04-20
Wszystko Ok. Towar przyszedł
2022-04-20
Wszystko super!
pixel